SIA "TEHNIKA AUCE" - iekārtu izgatavošana un metālapstrāde kopš 1993.gada GPS: 56.4545 | 22.8871
   
Metālapstrāde
Horizontālie un vertikālie lentzāģi
Impregnēšanas vannas
Zāģlentas kokam un metālam
Reduktori un variatori
Hidrodzinēji
Hidrocilindri
Hidraulisko šļūteņu preses un griezēji
Metālapstrāde
Augsnes izlīdzināšanas tehnika


Metālapstrāde
 
Metāla mehāniskā apstrāde
  Metāla mehāniskā apstrāde tiek veikta ar mūsdienīgiem metāla apstrādes darbagaldiem. Frēzēšanas, virpošanas un urbšanas darbi tiek veikti ar programmvadības darbagaldiem. Ar šīm iekārtām ir iespējams veikt jebkuras sarežģītības un precizitātes detaļu izgatavošanu.

Metāla termiskā apstrāde
  Metāla termiskā apstrāde nodrošina atsevišķu detaļu mehāniskās izturības prasību izpildi. Metāla termiskā apstrāde tiek veikta atbilstoši firmas metāltehnoloģiskajā laboratorijā izstrādātajām tehnoloģiskajām kartēm, un tās uzraudzībā.

Metāla zāģēšana un griešana
  Metāla zāģēšanā un griešanā tiek izmantoti pusautomātiski un automātiski lentzāģi. Gāzes un plazmas griešanas iekārtu programmvadība ļauj izgriezt jebkuras formas un izmēra detaļas.

Konstruēšana
  Detaļu, mezglu un produktu konstruēšana 3 dimensijās un šo 3 dimensiju modeļu darbības pārbaudes virtuālajā režīmā, nodrošina ražošanu ar korektu tehnisko dokumentāciju un pilnīgu izmaiņu ietekmes izsekojamību.

Mērīšanas laboratorija
  Mērīšanas laboratorija kontrolē izgatavoto detaļu izmēru un formas pielaides un izmaiņas dažādos detaļu izgatavošanas procesos un stadijās, nepieļaujot neatbilstošu detaļu izmantošanu tālākajā ražošanā.

Adrese: Tehnikas iela 14, Auce, Auces novads LV-3708 | Tālr./Fakss: +371 63781723, 29447712 | tehnika@apollo.lv